Hogar / Circuit Breakers / CA2-B0-44-250-712-D
minImg
CA2-B0-44-250-712-D
Carling Technologies
Producto No:
CA2-B0-44-250-712-D
Descripción:
CIRCUIT BREAKER
Guía del usuario
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 500mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 250 V