Hogar / Circuit Breakers / CA4-X0-03-017-111-E
minImg
CA4-X0-03-017-111-E
Carling Technologies
Producto No:
CA4-X0-03-017-111-E
Descripción:
CIR BRKR 17MA 240VAC 125VDC
Guía del usuario
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA, TUV, UL
Current Rating (Amps) 17mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V