CC0201JRNPO9BN130
YAGEO
Producto No:
CC0201JRNPO9BN130
Descripción:
CAP CER 13PF 50V C0G/NPO 0201
En stock : 30000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 13 pF