CC1206JKNPO8BN103
YAGEO
Producto No:
CC1206JKNPO8BN103
Descripción:
CAP CER 10000PF 25V C0G/NPO 1206
En stock : 5846
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 10000 pF