CC1210KKX5R6BB106
YAGEO
Producto No:
CC1210KKX5R6BB106
Descripción:
CAP CER 10UF 10V X5R 1210
En stock : 5834
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X5R
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.083" (2.10mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 10 µF