CDZVT2R36B
Rohm Semiconductor
Producto No:
CDZVT2R36B
Fabricante:
Rohm Semiconductor
Paquete:
VMN2M
Descripción:
DIODE ZENER 36V 100MW VMN2M
En stock : 11904
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 150°C
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package VMN2M
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 27 V
Series CDZV
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Power - Max 100 mW
Mfr Rohm Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 300 Ohms