CFR-12GR-52-470K
YAGEO
Producto No:
CFR-12GR-52-470K
Descripción:
RES 470K OHM 2% 1/6W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient 0/ -700ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.167W, 1/6W