CFR-12JB-52-5M6
YAGEO
Producto No:
CFR-12JB-52-5M6
Descripción:
RES 5.6M OHM 5% 1/6W AXIAL
En stock : 7785
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.6 MOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.167W, 1/6W