CFR-25JB-52-11K
YAGEO
Producto No:
CFR-25JB-52-11K
Descripción:
RES 11K OHM 5% 1/4W AXIAL
En stock : 1170
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 11 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W