CFR-50JB-52-820K
YAGEO
Producto No:
CFR-50JB-52-820K
Fabricante:
YAGEO
Descripción:
RES 820K OHM 5% 1/2W AXIAL
En stock : 3391
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -700ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 820 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W