CFR25SJR-52-2M
YAGEO
Producto No:
CFR25SJR-52-2M
Descripción:
RES 2M OHM 5% 1/4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2 MOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W