CFR3WSJT-73-560K
YAGEO
Producto No:
CFR3WSJT-73-560K
Descripción:
RES 560K OHM 5% 3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 560 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 3W