Hogar / RF FETs, MOSFETs / CLF1G0035-100,112
minImg
CLF1G0035-100,112
NXP USA Inc.
Producto No:
CLF1G0035-100,112
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
SOT467C
Descripción:
RF SMALL SIGNAL FIELD-EFFECT TRA
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 330 mA
Voltage - Rated 150 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT467C
Power - Output 100W
Series -
Package / Case SOT-467C
Voltage - Test 50 V
Technology GaN HEMT
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 3GHz