Hogar / Coaxial Cables (RF) / CLS110-10M10M-30.00
minImg
CLS110-10M10M-30.00
Amphenol Times Microwave Systems
Producto No:
CLS110-10M10M-30.00
Descripción:
CBL ASSY 1MM PLUG TO PLUG
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type -
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.0mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
2nd Connector 1.0mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Clarity™
Mfr Amphenol Times Microwave Systems
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.0mm to 1.0mm
Features Armored Cable, Shielded
Package Bag
Frequency - Max 110 GHz