Hogar / Coaxial Cables (RF) / CLS70-18M18M-06.00F
minImg
CLS70-18M18M-06.00F
Amphenol Times Microwave Systems
Producto No:
CLS70-18M18M-06.00F
Descripción:
CBL ASSY 1.85MM PLUG TO PLUG 6'
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type -
1st Connector 1.85mm Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 1.85mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Clarity™
Length 72.0" (1.8m) 6.0'
Mfr Amphenol Times Microwave Systems
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.85mm to 1.85mm
Features Armored Cable, Shielded
Package Bag
Frequency - Max 70 GHz