Amphenol Cables on Demand
Producto No:
CO-174SMAX200-003
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 36"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.1145
$15.1145
10
$13.3969
$133.969
25
$12.88124
$322.031
50
$12.36596
$618.298
100
$11.679015
$1167.9015
250
$10.648512
$2662.128
500
$9.961529
$4980.7645
1000
$9.137128
$9137.128
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | SMA Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | SMA Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| Mfr | Amphenol Cables on Demand |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | SMA to SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | CO-174SMAX |