Hogar / Crystals / CSMC5DF3F1-12.000M-TR
minImg
CSMC5DF3F1-12.000M-TR
Ascend Frequency Devices
Producto No:
CSMC5DF3F1-12.000M-TR
Descripción:
12.000MHZ, 2.5X3.2MM 4PAD PKG, 2
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series CSMC5
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Ascend Frequency Devices
Frequency 12 MHz