Bud Industries
Producto No:
CU-18429-B
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ABS BLACK 4.138"L X 2.819"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 11.7in² (75cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.138" L x 2.819" W (105.10mm x 71.60mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.157 lb (71.21 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.087" (2.20mm) |
| Series | Snap Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box, Potting |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Cable Management, Mounting Flange, PCB Supports, Wall Mount |
| Height | 1.988" (50.50mm) |
| Package | Bulk |