Bud Industries
Producto No:
CU-1943-MB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BOX ABS BLACK 5.118"L X 2.676"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 13.6in² (88cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 5.118" L x 2.676" W (130.00mm x 67.97mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.225 lb (102.06 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style J |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 1.714" (43.54mm) |
| Package | Bulk |