Bud Industries
Producto No:
CU-1945-MB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BOX ABS BLACK 6.212"L X 3.760"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 23.4in² (151cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 6.212" L x 3.760" W (157.78mm x 95.50mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.4 lb (181.44 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style J |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 2.088" (53.04mm) |
| Package | Bulk |