Bud Industries
Producto No:
CU-1951
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ABS BLACK 2.560"L X 1.500"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 3.84in² (24.8cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 2.560" L x 1.500" W (65.02mm x 38.10mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.1 lb (45.36 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style K |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 1.046" (26.57mm) |
| Package | Bulk |