Bud Industries
Producto No:
CU-883
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABINET STEEL GRAY 4"L X 4"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 16.0in² (103cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 4.000" L x 4.000" W (101.60mm x 101.60mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.75 lb (340.19 g) |
| Ratings | - |
| Design | End Panel(s) |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 2.000" (50.80mm) |
| Package | Bulk |