Bud Industries
Producto No:
CUR-3281-C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ABS BLK/CL 4.604"L X 3.104"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 14.2in² (92cm²) |
| Color | Black, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.604" L x 3.104" W (116.94mm x 78.84mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA, UL94 V-2 |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.3 lb (136.08 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.130" (3.30mm) |
| Series | Utilibox Style A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 1.872" (47.55mm) |
| Package | Bulk |