CZRU52C9V1-HF
Comchip Technology
Producto No:
CZRU52C9V1-HF
Fabricante:
Comchip Technology
Paquete:
0603/SOD-523F
Descripción:
DIODE ZENER 9.1V 150MW 0603
En stock : 3238
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0603/SOD-523F
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 7 V
Series -
Package / Case 2-SMD, No Lead
Power - Max 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr Comchip Technology
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms