Thin Film Technology Corp.
Producto No:
D1MPAC2512QR015FA-T4
Fabricante:
Paquete:
2512
Lote:
-
Descripción:
RES 0.015 OHM 1% 3W 2512
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
4000
$0.114636
$458.544
8000
$0.112936
$903.488
12000
$0.108272
$1299.264
28000
$0.106144
$2972.032
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | - |
| Resistance | 15 mOhms |
| Series | D1MPA |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Thin Film Technology Corp. |
| Features | Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |