Toshiba Semiconductor and Storage
Producto No:
DF3A3.6FV(TPL3,Z)
Fabricante:
Paquete:
VESM
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
TVS DIODE 1.8VWM VESM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 110pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 3.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | VESM |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SOT-723 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 1.8V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | DF3A |