Transforming Technologies
Producto No:
DK-WB1637
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WRIST STRAP SET, BLACK, 6', 4MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.429
$7.429
10
$6.7868
$67.868
25
$6.38248
$159.562
50
$5.81685
$290.8425
100
$5.7361
$573.61
250
$5.655312
$1413.828
500
$5.291747
$2645.8735
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Strap Material | Polyester |
| Strap Closure | Cam Lock |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | - |
| Color | Blue |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Banana Jack |
| Product Status | Active |
| Resistance | 1 MOhms |
| Series | WB1600 |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Mfr | Transforming Technologies |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Cord Type | Coiled |
| Number of Conductors | 1 |