TDK Corporation
Producto No:
DPX165850DT-8086A2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.28215
$2.8215
25
$0.2736
$6.84
50
$0.26429
$13.2145
100
$0.250705
$25.0705
250
$0.209646
$52.4115
500
$0.162716
$81.358
1000
$0.154964
$154.964
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | - |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 698MHz ~ 2.69GHz / 3.3GHz ~ 5.85GHz |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 18.00dB / 23.40db |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 20.00dB / 23.80db |
| Product Status | Active |