TDK Corporation
Producto No:
DPX201990DT-4014A2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF DIPLEXER 859MHZ/1.92GHZ 0805
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0925
$1.0925
10
$0.9709
$9.709
25
$0.87704
$21.926
100
$0.76722
$76.722
250
$0.673284
$168.321
500
$0.595004
$297.502
1000
$0.469746
$469.746
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 19.00dB / - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 10.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 20.00dB / - |
| Product Status | Not For New Designs |