TDK Corporation
Producto No:
DPX201990DT-4151A2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF DIPLEXER 872.5MZ/1.78GHZ 0805
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.836
$0.836
10
$0.73625
$7.3625
25
$0.665
$16.625
100
$0.581875
$58.1875
250
$0.510644
$127.661
500
$0.45125
$225.625
1000
$0.35625
$356.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 800MHz ~ 945MHz / 1.57GHz ~ 1.99GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 23.00dB / 28.00dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 25.00dB / 31.00dB |
| Product Status | Active |