TDK Corporation
Producto No:
DPX202170DT-4021A1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF DIPLEXR 857.5MZ/2.045GHZ 0805
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.4535
$1.4535
10
$1.2882
$12.882
25
$1.16356
$29.089
100
$1.018305
$101.8305
250
$0.893608
$223.402
500
$0.789678
$394.839
1000
$0.623438
$623.438
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 830MHz ~ 885MHz / 1.92GHz ~ 2.17GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 20.00dB / - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 10.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 20.00dB / - |
| Product Status | Obsolete |