TDK Corporation
Producto No:
DPX202690DT-4149A2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF DIPLEXER 832MHZ/2.2GHZ 0805
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.9329
$9.329
25
$0.84246
$21.0615
100
$0.737105
$73.7105
250
$0.646874
$161.7185
500
$0.571634
$285.817
1000
$0.451298
$451.298
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 704MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 17.00dB / 20.00dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 12.0dB / 14.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 13.00dB / 17.00dB |
| Product Status | Active |