DRTOP100V3R33R3JB
Vishay Sfernice
Producto No:
DRTOP100V3R33R3JB
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
DRTOP 100 3U3 5% 3U3 5% V BO10
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.508" (12.90mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 3.3 Ohms
Series RTOP
Power (Watts) 100W