Texas Instruments
Producto No:
DRV8411ARTER
Fabricante:
Paquete:
16-WQFN (3x3)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
1.65-V TO 11-V, 4-A DUAL H-BRIDG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.2135
$2.2135
10
$1.99025
$19.9025
25
$1.8772
$46.93
100
$1.59942
$159.942
250
$1.50176
$375.44
500
$1.31404
$657.02
1000
$1.088776
$1088.776
2500
$1.013688
$2534.22
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 4A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 1.5V ~ 11V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-WQFN (3x3) |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 1.5V ~ 11V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |