Texas Instruments
Producto No:
DRV8824PWP
Fabricante:
Paquete:
28-HTSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC MTR DRVR BIPLR 8.2-45V 28SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.529
$5.529
10
$4.9666
$49.666
25
$4.6949
$117.3725
100
$4.068945
$406.8945
250
$3.860306
$965.0765
500
$3.463852
$1731.926
1000
$2.921316
$2921.316
2500
$2.775254
$6938.135
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 1.6A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 8.2V ~ 45V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | 1 ~ 1/32 |
| Voltage - Supply | 8.2V ~ 45V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Interface | Logic |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | DRV8824 |