Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
DS3930E+
Fabricante:
Paquete:
20-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC DGTL POT 16.5KOHM 20TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.5835
$6.5835
10
$5.9432
$59.432
25
$5.66732
$141.683
100
$4.92081
$492.081
250
$4.69965
$1174.9125
500
$4.284975
$2142.4875
1000
$4.14675
$4146.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Configuration | Potentiometer |
| Temperature Coefficient (Typ) | ±250ppm/°C |
| Tolerance | - |
| Number of Taps | 256 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Resistance (Ohms) | 16.5k |
| Features | Selectable Address |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | - |
| Number of Circuits | 6 |
| Package | Tube |
| Taper | Linear |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | DS3930 |