E32D350LPN143WDA5U
Chemi-Con
Producto No:
E32D350LPN143WDA5U
Descripción:
CAP ALUM 14000UF 35V SCREW
Guía del usuario
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 4.134" (105.00mm)
Tolerance -10%, +100%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 1.126" (28.60mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" Dia (63.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 14 mF