Eaton - Electronics Division
Producto No:
ECMS1V0905-102-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CMC 4A 2LN 1K OHM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.045
$1.045
10
$0.96615
$9.6615
25
$0.89186
$22.2965
50
$0.74309
$37.1545
100
$0.698535
$69.8535
250
$0.624226
$156.0565
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 13mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.374" L x 0.276" W (9.50mm x 7.00mm) |
| Height (Max) | 0.189" (4.80mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECMS1V0905 |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |