Eaton - Electronics Division
Producto No:
ECMT1V1714H-150-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CMC 15MH 1A 2LN TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.4225
$2.4225
10
$2.23345
$22.3345
25
$2.04706
$51.1765
40
$1.749425
$69.977
88
$1.563292
$137.569696
264
$1.339928
$353.740992
440
$1.265486
$556.81384
968
$1.153832
$1116.909376
2464
$1.116602
$2751.307328
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 600mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.630" W (17.00mm x 16.00mm) |
| Height (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ECMT1V17 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 15 mH @ 1 kHz |