EDP125-150-MB2-100
Astrodyne TDI
Producto No:
EDP125-150-MB2-100
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 125W
En stock : 21
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial), Medical
Form Desktop (Class II)
Output Connector DIN, 4 Pin
Approval Agency CB, CE, cTUVus, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C18
Size / Dimension 6.00" L x 2.48" W x 1.50" H (152.4mm x 63.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Weight 1.05 lbs (475.00 g)
Current - Output (Max) 8.3A
Series EDP125 (125W)
Power (Watts) 125 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 32" (812.8mm)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Standard Number 60601-1; 60950-1; 62368-1
Mfr Astrodyne TDI
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC