EDZVT2R3.3B
Rohm Semiconductor
Producto No:
EDZVT2R3.3B
Descripción:
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
En stock : 18861
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package EMD2
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Series EDZV
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 150 mW
Mfr Rohm Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 120 Ohms