TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
EJ2257-000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM YELLOW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Series | EJ |
| Type | Wire Marker, Push On |
| Legend | Z |
| Size | 0.18" L (4.5mm) |
| Color | Yellow |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Cable Diameter | 0.169" ~ 0.272" (4.30mm ~ 6.90mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | EJ22 |