Chemi-Con
Producto No:
ELXZ350ELL152MK35S
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.824
$1.824
10
$1.4763
$14.763
50
$1.2882
$64.41
100
$1.12708
$112.708
500
$0.858743
$429.3715
1000
$0.751393
$751.393
2500
$0.724565
$1811.4125
5000
$0.697728
$3488.64
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.437" (36.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.506 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LXZ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.51 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 1500 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 22 mOhms |