Hogar / AC DC Converters / EPM15-033-BC-0F0
minImg
EPM15-033-BC-0F0
Astrodyne TDI
Producto No:
EPM15-033-BC-0F0
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Efficiency 70%
Mfr Astrodyne TDI
Features Universal Input
Voltage - Input 80 ~ 275 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cTUVus, TUV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.77" L x 2.16" W x 1.00" H (95.8mm x 54.9mm x 25.4mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3 A
Series EPM15 (15W)
Power (Watts) 10W