ERC551M6700BEEK600
Vishay Dale
Producto No:
ERC551M6700BEEK600
Axial
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES 1.67M OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.67 MOhms
Series ERC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W