ERL32374K00FKEB500
Vishay Dale
Producto No:
ERL32374K00FKEB500
Descripción:
RES 374K OHM 1% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 374 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 1W