ERL6213K000GKBF1
Vishay Dale
Producto No:
ERL6213K000GKBF1
Descripción:
RES 13K OHM 2% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.230" Dia x 0.562" L (5.84mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 13 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 2W