ERL62750R00JKWF2
Vishay Dale
Producto No:
ERL62750R00JKWF2
Axial
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES 750 OHM 5% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.230" Dia x 0.562" L (5.84mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 Ohms
Series ERL
Power (Watts) 2W