TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
ES-CAP-NO.2-B9-0-35MM
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSHRINK END CAP BLACK 7.4MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.285
$0.285
5
$0.2584
$1.292
10
$0.19665
$1.9665
20
$0.185725
$3.7145
50
$0.17556
$8.778
100
$0.165205
$16.5205
250
$0.144552
$36.138
500
$0.134235
$67.1175
1000
$0.131138
$131.138
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | - |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.065" (1.65mm) |
| Series | ES |
| Large Diameter Supplied | 0.293" (7.44mm) |
| Type | Cap |
| Shell Size - Insert | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | - |
| Features | Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Flame Retardant, Fluid Resistant, Moisture Resistant, Strain Resistant |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | - |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | 1.380" (35.05mm) |
| Base Product Number | ES-CAP-NO.2 |