Amphenol Times Microwave Systems
Producto No:
EZ-400-NMC-2-D
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN N PLUG STRAIGHT CLAMP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$25.65
$25.65
10
$22.46085
$224.6085
25
$21.49052
$537.263
50
$20.79721
$1039.8605
100
$20.1039
$2010.39
250
$18.994756
$4748.689
500
$18.440146
$9220.073
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 2500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol Times Microwave Systems |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | EZ |
| Cable Group | LMR-400 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | N Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Push On |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | EZ-400 |